СПОРТСКА СЕКЦИЈА

Спортске дисциплине свакако представљају саставни део живота многих младих људи , те и није изненађујуће што су наши ученици изузетно мотивисани за активности у увој секцији. За мотивисаност ученика, њихов активан рад и њихове успехе на разним спортским такмичењима као и њиховом активном чланству у многим спортским општинским клубовима, можемо захвалити професорима физичког васпитања Дејану Трифуновићу, иначе и тренеру ОК ФБЦ Мајданпек  и Марку Цокићу, који  активно игра фудбал у ФК Звижд у Кучеву.

У нашиј Старој школи активно ради и тренира неколико секција: кошаркашка (женска и мушка екипа); одбојкашка (женска и мушка екипа); рукометна (женска и мушка екипа); ногометна мушка екипа и стонотенисерска екипа.

Нећемо се хвалити оствареним резултатима из претходних година. Сачекаћемо овогодишња такмичења тако да ће свако ко посети наш сај имати прилику да пропрати колико смо то ми успешни и као спортисти.

Оно чиме ћемо ипак да се похвалимо јесте да је ученик наше школе некада био познати ватерполиста  Петар Трбојевић.